Loading

Prev Menu Next
Instrukcja obsługi NN3 & NN3 MKII

1. Wprowadzenie

NN3 MKII

Gratulujemy zakupu i witamy w ekscytującym świecie fotografii panoramicznej. Jest ona jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin fotografii. Dzięki rozwojowi w dziedzinach sprzętu i oprogramowania, technologia ta pozwala na łączenie wielu obrazów w jedną, jednolitą całość.
Nodal Ninja to osprzęt zaprojektowany do współpracy z Twoim aparatem i obiektywem z uniknięciem błędu paralaksy podczas fotografowania przylegających do siebie obrazów, poczynając od prostych panoram tworzonych z dwóch ujęć do bardzo złożonych mozaik ze stu lub więcej zdjęć. Nasza głowica panoramiczna jest wysokiej jakości osprzętem, który będzie służył Państwu przez wiele lat użytkowania.
Nodal Ninja to najmniejsza i najlżejsza dostępna obecnie głowica panoramiczna na rynku, specjalnie zaprojektowana do panoram sferycznych pozwalająca użytkownikowi ustawić aparat/obiektyw dokładnie w punkcie obrotowym nazywanym pozycją żrenicy wejściowej. Dzięki temu unikamy błędu paralaksy występującego podczas fotografowania przylegających obrazów, co za tym idzie możemy połączyć wiele fotografii w jednolitą całość tworząc większy obraz o dużej rozdzielczości.

© 2018 Nodal Ninja ®