Loading

Prev Menu Next
Instrukcja obsługi NN5 & NN5L

15. Zwraca

UWAGI: Zdajemy sobie sprawę, że Nodal Ninja może nie spełnić wymagań wszystkich użytkowników. Jeśli pojawi się jakakolwiek przyczyna niezadowolenia z zakupu naszego produktu prosimy o natychmiastowy kontakt w celu uzyskania instrukcji zwrotu. Zgadzamy się na zwrot głowicy NN5, pod warunkiem OTRZYMANIA go przez nas nie później niż 14 dni od daty zakupu. Zwrócimy pierwotną kwotę zapłaconą przez kupującego pomniejszoną o koszty przesyłki zwrotnej.
Zwracany towar musi zawierać "wszystkie" elementy i materiały zawarte w zestawie, nie może nosić żadnych śladów użytkowania lub zarysowań. Cena towaru zwróconego w stanie określonym powyżej zostanie zwrócona Kupującemu (po pomniejszeniu o koszty przesyłki) . Koszt ewentualnych brakujących elementów będzie odliczony od kwoty zwrotu po cenie detalicznej z dnia zakupu.
Za towar zwrócony po terminie 14 dni, lecz nie później niż 60 dni od daty zakupu zostanie zaoferowana kwota stanowiąca 75% ceny zakupu (pomniejszona o koszty przesyłki). Czas akceptacji i zwrotu pieniędzy to siedem dni. W przypadku transakcji zagranicznych nie ponosimy odpowiedzialności za różnice w kursach walut pomiędzy zakupem a datą zwrotu pieniędzy. Zasady zwrotu towaru obejmują produkty zakupione na naszej stronie internetowej i mogą się różnić w przypadku zakupu w innych sklepach internetowych lub u autoryzowanych dealerów.
Uwagi dla kupujących w serwisie eBay: Nodal Ninja zakupionych od osób fizycznych w serwisie eBay nie obejmuje żadna forma gwarancji ani wsparcia klienta - kupujesz na własne ryzyko. Jednocześnie prosimy o zgłoszenie wszelkiego użycia zdjęć lub tekstów z naszej strony internetowej łamiącego prawa autorskie.
Jeśli zamierzasz zwrócić zakupiony produkt prosimy o kontakt w celu uzyskania instrukcji.
Warunki zwrotów mogą zmieniać się z upływem czasu, dlatego prosimy o zapoznawanie się z aktualnymi zasadami na stronie internetowej.

© 2018 Nodal Ninja ®